Zaterdag “D-day” voor het talententeam van Tornado

Tornado Ma1 kan zaterdag de kampioensvlag hijsen als met 4-0 gewonnen wordt van Devoko uit Denekamp.
Tornado Ma1 beschikt over een gemotiveerde selectie, die van plan is om het constante niveau van het gehele seizoen ook zaterdag te laten zien. Om Devoko, de nummer 2 in de hoofdklasse, met 4-0 te verslaan, dan zal wel alles moeten kloppen, maar waarom zou dat niet kunnen? Als ze serverend, verdedigend en blokkerend hetzelfde niveau laten zien wat we van de meiden gewend zijn, kan het in elk geval een mooie wedstrijd worden. En wie weet ……

Tornado MA1 is al verzekerd van promotie naar de Topklasse Regio Oost, maar de kampioen worden in de hoofdklasse is zeker de ambitie van de meiden. Veel zal afhangen van het feit of de coaches a.s. met de druk, de zware last die op hun schouder rust, kunnen omgaan. Zij zijn mede bepalend voor het resultaat van de talenten uit Geesteren