Tussenronde NOJK 2017 op zondag 29 januari

NOJK Tussenronde zondag 29 januari
In verband met de barre weersomstandigheden op zaterdag 7 januari (en de vele afmeldingen) is besloten om op zondag 29 januari een NOJK Tussenronde in te voeren. De gedupeerde teams krijgen een herkansing om zich alsnog te plaatsen voor de Halve Finale.  Alleen teams die op de onderstaande lijst vermeld staan nemen deel aan deze Tussenronde.
Halindeling NOJK Tussenronde teams per vereniging 29-01-2017.pdf

Halve Finalisten NOJK 2017
De teams welke zich al geplaatst hebben voor de halve finale op 18 februari 2017 zijn bekend. Onderstaand  het document waar de jullie de geplaatste teams kunnen vinden. Voor de goede orde: Deze lijst wordt dus nog aangevuld met de teams die zich alsnog weten te plaatsen voor de Halve Finale tijdens de NOJK Tussenronde op 29 januari.

Halve finalisten NOJK 2017 (2).pdf