Tornado met ongeslagen status aan kop in de 3e divisie

Wetende dat Set-Up 65 punten heeft laten liggen, ging Tornado vol goede moed naar Hengelo Gelderland.

Tornado kwam goed uit de startblokken met een goede servicedruk van Jorieke Meijer. Dit resulteerde al snel in een voorsprong van 7-0. De gehele set heeft Tornado deze druk vastgehouden met goed volleybal. Deze set haalde Tornado binnen met een eindstand van 25-9.

De tweede set kwam DVO beter in het spel. Tornado gaf minder servedruk en kon moeilijk aanvallend de punten maken. Toch door werk volleybal trok Tornado deze set naar zich toe. Dit resulteerde in een stand van 25-20.

De derde set was een kopie van de tweede set met hard werk volleybal. Tornado won deze set met 25-20.

De koppositie was een feit. Alle koppen dezelfde kant op om de 5 punten mee te nemen naar Geesteren. De vierde set bestond uit veel lange rally’s waarbij de punten gelijk werden verdeeld. Bij een stand van 24-20 waren de 5 punten bijna binnen. DVO kwam nog goed terug maar Ellen Meijer scoorde de laatse bal. 25-23. BAM, 5 punten mee naar Geesteren.

Volgende week 24 november om 16:00 wordt er gespeeld tegen Set-Up 65 uit Ootmarsum. Dit beloofd een spannende wedstrijd te worden. Kom allen om Tornado aan te moedigen!