Tornado laat thuis de uit-vorm niet zien

“De ene week is de andere niet, dat bleek maar weer eens in de Ransuil, gisteren. Waar we vorige week in Doetinchem een dijk van een wedstrijd neer hebben gezet (1-3 winst op Orion)  was het gisteren een wedstrijd zoals we die vaker van de jonge Tornado ploeg hebben gezien in thuiswedstrijden. In de eerste set ging het nog redelijk gelijk op, en ontstond er een spannende eindfase. Die eindigde met een ace via de netrand op 28-26 voor ons.” Vertelt trainer coach Gerjan Heerkes aan Vizier op Volleybal.

“Daarna werd het wedstrijdbeeld anders. Wij hielden het foutpercentage niet laag en zakten daardoor door de ondergrens. Daarbij kwam ook nog eens, dat Rivo met Lieke Scharbaai een speelster heeft die door ons niet af te stoppen was. Van links en rechts en vanaf de driemeter werd ze gezocht en scoorde ze er op los. En zo kwam er een terechte 1-3 uitslag in de boeken (28-26, 18-25, 16-25 en 19-25) en hebben wij weer werk te verzetten voor de volgende uitdaging.”  Aldus Gerjan.