Tornado koestert behaalde punt tegen WSV

Tornado Geesteren – WSV Warnsveld  1-3  (25-21, 22-25, 21-25, 16-25)

Met een smalle selectie begonnen we zaterdag aan de klus tegen de #2 van de 1e Divisie A, de dames van WSV uit Warnsveld.

In de eerste set begonnen we uitstekend en konden we onze afspraken ook goed nakomen in het veld. Dat betekende een constante druk op de Warnsvelders en een mooie setwinst van 25-21. Vervolgens geven we vanaf 12-12 in de tweede set het initiatief uit handen en stijgt ons foutpercentage te snel. Vooral in de eindfase, waarin het echt om de punten gaat, gaat het helaas mis: 22-25 (1:1). WSV profiteert en dit scenario herhaalt zich in de derde set, die met 21-25 pas op het einde verloren gaat (1:2).

In set vier is er vanaf het begin een grote achterstand (2-9) en daar blijven we de hele set tegen aan kijken. Weliswaar komen we wel weer in het spel, maar is de achterstand te groot om serieus aanspraak te kunnen maken op meer: 16-25 (1:3).

Resumé: een punt gepakt tegen de nummer 2 en dat is in deze fase niet gek. Echter overheerst na afloop het gevoel, dat er deze middag meer in had gezeten dan een punt. Wel stijgen we door dit ene punt van 11 naar 10 en blijven er zes kansen over om verder te stijgen naar de veilige 9e plek (of hoger….)

fotowsv