Tornado DS2 – Kuipers Flevoll DS1

Na twee weken rust mochten we dan eindelijk weer! Aangezien Carlijn Gelhever ziek was deed Danique Hutten met ons mee. Ook Tina Weerink was weer van de partij!

Het eerste fluitsignaal klonk om 21:15, de sfeer was goed in de eerste set. De dingen die we op de trainingen hadden geleerd, begonnen we langzamerhand uit te voeren. Door een sterke pass kon er gevarieerd gespeeld worden waardoor de aanvallers veel punten scoorden. Flevoll behield haar achterstand en we wonnen met: 25-19
Met frisse moed gingen we de tweede set in. We voerden een hoge serve druk uit waar Flevoll moeite mee had. Er werden mooie combinaties aan het net uitgevoerd. Ook verdedigend waren we erg sterk. Deze set hebben we gewonnen met 25-12

In de derde set begonnen we minder sterk, we maakten te veel eigen fouten, maar door een goede serveserie en mooie tactische balletjes wonnen we deze set uiteindelijk met 25 -15
We hadden al gewonnen, maar we gingen nog zeker voor het bonuspunt. De communicatie liep gedurende de hele wedstrijd goed en daarnaast zette de libero de passlijn op zijn plek. De laatste set was wederom voor ons, die met 25-19 gewonnen werd.

Volgende week spelen we om 21:00 tegen Harambee DS1 in Enschede