Tornado Dames 2 pakt Medusa ’56 DS 1 in.

De tijd van Sinterklaas is geweest en de tijd van kerstmis komt eraan, waarbij weer vele cadeautjes worden ingepakt.
Op vrijdagavond 11 december deed Tornado Dames 2 hetzelfde, maar dan met Medusa ’56 DS 1. 

We speelden deze avond met een krappe selectie. Merel en Pleunie klein Haarhuis konden er deze avond niet bij zijn. Gelukkig kon Loes Kuipers ons versterking bieden. 
Om 21.00 uur galmde het fluitsignaal door de sporthal. 

Voor we het wisten stonden we al op ruime voorsprong. Door goede serves van onze kant en krachtig geslagen ballen konden we makkelijk uitlopen op Medusa. Ook scoorden we met veel tactische balletjes. We hebben deze set simpel ingepakt met 25-13. 
Het kon nog wel eens een lastig potje worden als we mee zouden gaan klungelen met de tegenstander. Dit deden we echter niet. We bleven nauwkeurig volleyballen en pakten punt na punt. Silke Leus knalde er nog een paar mooie ballen in! 

Deze set hebben we ingepakt met 25-12. 
De derde set kregen we heel iets meer tegendruk en werden we wat ‘lakser’ aan onze kant. Door een goede peptalk in de time-out werden we weer even op onze plek gezet. Weer gebruikten we onze goede service en aanvalspower om de set door te komen. De derde set is ingepakt met 25-15. 
De laatste set, waar we ons bonuspuntje konden behalen. In het begin van de set maakten we wat slordige foutjes waardoor Medusa ons een tijdje bij kon blijven. Toch hebben we ook deze set weer goed opgepakt. Lisan Hutten kon de gehele wedstrijd gevarieerd de aanvallers aanspelen. 

Deze laatste set is ingepakt met 25-17.
Volgende week (19 december) spelen we om 14.00 uur tegen Ecare Apollo DS 3 in de nieuwe sporthal in Borne. Hopelijk kunnen we dan weer rekenen op jullie support!