Tornado D1 onder niveau

 

Over afgelopen zaterdag kunnen we helaas kort zijn. Met alle goede bedoelingen vooraf. Na een zeer slechte eerste set waar we in één serve serie van 10-9- naar 24-9 werden gespeeld werd het 25-11. De tweede en derde set (25-15 en 25-16) waren helaas niet veel beter. Met een hele hoge eigen foutenlast was het aantal directe gescoorde punten voor de tegenstander dermate hoog dat het al heel snel verdient 3-0 was in sets. De laatste set wist Tornado toch nog veerkracht te tonen en werd er met meer rust in het spel gevochten voor elk punt. Op 24-21 voor BOVO rechtte Tornado de rug en wist de set alsnog te winnen met 24-26. Dat we op niveau kunnen spelen dat weten we alleen zullen we dat vanaf het begin moeten doen in de volgende wedstrijden en daar ligt ook onze uitdaging voor de komende weken.

Albert Abbing (assistent coach Tornado D1)