Teamweekend dames 2..

Afgelopen weekend zijn we met z’n allen een weekend weg geweest. Het teamweekend begon zaterdagochtend om 11 uur. Rond dit tijdstip zijn we bepakt en bezakt richting Emlichheim gereden. Hier stond namelijk een toernooi op het programma. Vanaf 12:40 klonken de eerste fluitsignalen door de zaal. SV Union, Lohne , SCU II, FC 47 Leschede, en SCU III waren onze tegenstanders voor vandaag. Verschillende teams die in verschillende klasse in Duitsland volleyballen. De een wat hoger, de ander wat lager dan ons. We hebben ons tijdens het toernooi niet laten kennen en de wedstrijden gewonnen of gelijk gespeeld. Voornamelijk het uitvoeren van de geleerde basisdingen was onze taak van vandaag. Het is tenslotte de voorbereiding van het seizoen. Na een dag als zaterdag kunnen we daarom ook spreken van een geslaagd toernooi. Tegen half 7 was het toernooi ten einde. We hebben gedoucht en zijn richting De Lutte gegaan. Hier zouden we als team overnachten. Om de honger van iedereen te stillen hebben we die avond chinees gehaald. Na het avondeten had kreeg iedereen even de gelegenheid om zich op te doffen om vervolgens met elkaar een aantal teamregels door te nemen en een aantal wijntjes te drinken. Vervolgens hebben we onze nacht voortgezet in Oldenzaal. Na een nachtje stappen was het zondag weer vroeg dag en werd iedereen om 9 uur uit bed getrommeld om alles op te ruimen en te ontbijten.

Om 10 uur stond namelijk een activiteit op het programma georganiseerd door onze trainer/coach Matthijs. Adventure King was de organisatie waar we 2 uur in de bomen geklommen hebben. Voor de één een makkie, voor de ander een uitdaging. Een activiteit waarbij we elkaar als team moesten ondersteunen en aanmoedigen. Tegen twaalven stonden de meesten weer op de grond en zijn we moe maar voldaan naar huis gereden. We kunnen spreken van een geslaagd weekend dat bevorderend was voor de nieuwe teamsamenstelling. Wij gaan een leuk en sportief seizoen tegemoet met z’n allen!