Steun Tornado in de kampioenswedstrijd en geef je op voor de bus naar de achterhoek

Geesteren

Zaterdag staat er voor Tornado een belangrijke wedstrijd op het programma. De meiden uit Geesteren moeten het opnemen tegen Orion D2. Bij het behalen van 4 punten of te wel 3-1 winst is Tornado Kampioen.

Maar dit gaat niet vanzelf, daar hebben ze de steun van vele supporters voor nodig. Het bestuur heeft gemeend om bij de firma oude Wesselink een BUS te bestellen. De bus wordt besteld als zich minimaal 50 personen hebben opgegeven. 

Mochten de aanmeldingen overweldigend zijn dan zullen we overwegen om een tweede bus te regelen, wat zou dat fantastisch zijn. De wedstrijd begint om 15.00 uur in Doetinchem, we vertrekken om 12.15 vanaf het plein bij café/zaal Kottink. 

We vragen van de volwassenen 10 euro pp om de kosten enigszins te dekken, de jeugd kan natuurlijk gratis mee.

Geef je op voor woensdag avond, dit kan door een mailtje te sturen naar voorzitter@vvtornado.nl. Dit onder vermelding van je naam (jeugd of volwassene) en het aantal personen dat je opgeeft.

De meiden van tornado rekenen op jullie steun.