Sportieve en gezellige seizoensafsluiting vvTornado staat weer voor de deur, opgeven!!!!

Het volleybalseizoen is alweer bijna ten einde en uiteraard willen we dit weer op een sportieve, maar vooral gezellige manier met jullie afsluiten. Daarom organiseren we, wegens groot succes van voorgaande jaren, ook dit jaar weer het Mixtoernooi op maandag 20 april a.s.  Natuurlijk hopen we dat ook jullie dit jaar weer volop willen strijden om de titel: Winnaar van het Tornado Mixtoernooi 2014-2015! Aansluitend zal deze avond gezellig worden afgesloten in de kantine waarin iedereen voorzien wordt van een hapje en een drankje.

Je kunt je opgeven per team, voor 13 april a.s., via: ac@vvtornado.nl . Kaderleden kunnen zich uiteraard individueel aanmelden via dit adres.

We hopen er met elkaar weer een gezellige en sportieve avond van te maken!

Tot maandag 20 april!

De Activiteitencommissie