Programma finale NOJK Tornado bekend

Op zaterdag 12 maart wordt de finale van de Nationale Open Jeugd     Kampioenschappen (NOJK) gespeeld. De Nevobo heeft het programma voor de eindronde van het belangrijkste jeugdtoernooi beken gemaakt.

De finaleronde heeft nog acht kanshebbers voor de felbegeerde NOJK-titel. De teams zijn bij de finaleronde verdeeld over twee poules van vier. De nummers 1 en 2 van elke poule plaatsen zich vervolgens voor de halve finale. De finales zijn uiteindelijk om 18.00 uur.

Tornado spoelt in Lichtenvoorde en is ingedeeld in de poule bij VC Sneek, Peelpush en Emmen’95.

Supporters geef je op voor de bus bij onze penningmeester. Opgeven kan door een mailtje te sturen naar penningmeester@vvtornado.nl. We hebben een bussponsor geworden, en wat het resultaat ook mag worden we maak er een geweldig feest van. Blijf de Facebook pagina en de website in de gaten houden er volgt nog nader info over vertrektijden etc.