Mee naar het NK in Emmeloord, het kan, nog 10 plaatsen beschikbaar

Beste Supporters,

Jullie hebben je opgegeven om zaterdag 27 mei mee te gaan met de Bus naar het NK in Emmeloord. We hebben nu 70 personen die zich hebben opgegeven, er is plaats voor 80 personen. Het zou geweldig zijn als we met 2 volle bussen kunnen afreizen. Kijk in je vriendenkring of we er nog 10 personen bij kunnen krijgen. Dit mogen ook niet leden van Tornado zijn, iedereen is welkom, voor opgave stuur een mailtje naar penningmeester@vvtornado.nl

De personen die zich hebben opgegeven kunnen dit terug zien op deze link, opgaaf bus NK 27 mei 2017. Indien je je wel hebt opgegeven en je naam staat er niet bij laat ons dat weten, stuur dan een mailtje naar penningmeester@vvtornado.nl.

Met een volleyballende groet,

Rene Hutten