Koop een lot en steun daarmee gelijk vvTornado!

Zin om naast een dag vol sportiviteit en gezelligheid kans te maken op fantastische prijzen?

Zondag 31 mei vindt het vernieuwde wijkvolleybaltoernooi plaats op Sportpark de Peuverweide. Naast deze dag, vol sportiviteit en gezelligheid, vindt de jaarlijkse trekking van de loterij, georganiseerd door vvTornado plaats. De verkoop van de loten vindt plaats van zaterdag 4 tot en met vrijdag 17 april a.s. De Tornado vrijwilligers zullen bij u aan de deur komen om de loten te verkopen.

images

De hoofdprijzen liegen er ook dit jaar niet om en worden beschikbaar gesteld door de volgende sponsoren:

1e Prijs: Waardebon van 400 euro door Tuincentrum Heerdink

2e prijs: Tablet t.w.v. 300 euro door Installatiebedrijf Harry Derkink

3e prijs: 1 min. gratis winkelen door Plus Wallerbosch

Wil je ook kans maken op deze en vele andere fantastische prijzen? Koop een lot en steun daarmee gelijk vvTornado!!!!