CM4 4-3 meer dan verdiend kampioen

CM4 4-3 meer dan verdiend kampioen

Voor de meiden van Tornado CMV 4-3 was het een spannende dag. Vandaag konden ze kampioen worden. Om een feestje te vieren moesten ze 1 set winnen. De 1ste set begon een beetje rommelig maar al snel wisten ze zich te hervatten en de 1e set met 25-15 binnen te halen en zo het kampioenschap veilig te stellen…

Maar de meiden van Tornado gingen voor de volle winst, aangemoedigd door de vele ouders bleven ze geconcentreerd spelen. De 2e en 3e set wisten ze ook met veel druk te winnen met 25-8 en 25-14 waardoor ze het kampioenschap meer dan verdiend hebben.

Vol trots staan Jasmijn Liedenbaum, Iris Hemmer, Iris Wesselink, Marre Nijmeyer en Sophie Hegeman op de foto. Ook de trainster en coaches Esmee oude Avenhuis en Peter Wesselink genoten zichtbaar van het door de meiden behaalde succes.

Daarna werd door Tornado de gebruikelijke medailles uitgereikt en kon het feestje beginnen…met uiteraard de patat in de kantine en het rondje door dorp!!!