Aanvangstijdstip Bekerfinale 16 mei Tornado D2 niet om 16.00 uur maar om 17.00 uur in Wijchen

Op 16 mei a.s. zullen zij de bekerfinale gaan spelen. Trivios D1 de kersverse kampioen in de 3e divisie is de tegenstander van Tornado D2 op 16 mei wanneer de bekerfinale wordt gespeeld

Schermafbeelding 2015-05-12 om 20.40.14

Coach Wouter Jansen en zijn assistent Tom Groenen Van Trivios waren tevreden mannen en zullen alles op alles zetten voor de zogenaamde dubbel. Na het kampioenschap zullen de Trivios dames ook de beker willen binnen halen. Op deze wijze kan afscheid worden genomen van een uiterst succesvol seizoen 2014 / 2015.

 Schermafbeelding 2015-05-12 om 20.40.32

Tornado D2 is dit jaar op een haar na de promotie naar de 3e divisie misgelopen. De meiden van Tornado zullen er vol voor gaan om dit seizoen nog een prijs in de wacht te slepen en daarmee het seizoen af te sluiten. Tornado D2 kan namelijk terug kijken op een succesvol seizoen waar de meiden hebben gestreden voor het kampioenschap en nu gaan voor de beker.

Dit zal zeker niet vanzelf gaan, Tornado wacht een zware opgave in Wijchen. Uiteraard neemt Tornado hun supporters en fans mee en zal dat voor een mooie ambiance gaan zorgen. Waarbij natuurlijk wordt gehoopt op winst in de bekerfinale regio Oost. De wedstrijd zal starten om 17.00 uur in sportcentrum Arcus, Campuslaan 14 in Wijchen.